Tel: 0242 - 883 1300

Bilgi Gizliliği

Palmira Hotel Site kullanımı ve bilgi gizliliği
Eğer web sitemizi kullanıyorsanız web sitemizin hizmet koşullarını kabul etmiş sayılır. Bu içerik işletmemizin tabi olduğu yasalar ve yönetmeliklerde yapılan değişikliklere göre tekrar düzenlenir ve yine burda yayınlanır. Bu içerikte meydana gelen değişiklikleri takip etme sorumluluğu hizmeti alan kullanıcılara aittir. Sitemizden verilen hizmetlerden yararlanan kullanıcılar bu içerikteki koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Palmira Otel sunduğu hizmetlerin içeriklerini ve kapsamlarını sitede açıkça belirtmiştir. Bu içeriklerde belirtilmeyen özelliklerin hizmet kapsamında yer almamasından dolayı müşteri herhangi bir hak talebinde bulunamaz.

Web sitemizde doldurmuş olduğunuz  ön rezervasyon formu otel kaydınız tutulurken size daha hızlı hizmet verebilmek amacıyla kullanılır. Bu bilgiler gizlidir ve sadece yetkili personel tarafından görülebilmektedir. Web Sitemiz'den link ile gidilecek diğer web sitelerindeki kullanım ile ilgili o sitelere ait gizlilik güvencesi ve kullanım şartları geçerlidir. Web sitemizden reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen diğer web sitelerinin bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu sitelerde oluşabilecek herhangi bir maddi / manevi zarar ve kayıplardan Palmira Otel tüzel kişiliği sorumlu değildir.